DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

Nuo ko pradėti?

 1. Išsimatuoti patalpos sienas.
 2. Planuoti pradėti nuo santechnikos ir elektros lizdų.
 3. Išsirinkti kokio aukščio bus virtuvė. Paprastai siūlome dviejų aukščių t.y. 207 cm arba 242 cm.
 4. Pasibraižyti kelis norimus variantus ir išsirinkti labiausiai tinkantį.
 5. Užsakyti spinteles ir po kelių dienų naudotis nauja virtuve!

 

 • Ar galite paskaičiuoti kiek kainuos mano virtuvės baldai?

Taip, galime. Mums reikės, kad atsiųstumėte savo virtuvės maketą darytą kompiuteriu ar pieštą ranka kur matytųsi spintelių komplektacija (kiek stalčių, kur ir kaip atsidaro durelės) ir spintelių pločiai (nebūtinai standartiniai).

 •  Nuo ko priklauso virtuvės baldų kaina?

Virtuvės kaina priklauso nuo pasirinktos plokštės gamintojo, durelių medžiagos (dažytas MDF, plokštė, stiklas), spintelių komplektacijos ir naudojamos furnitūros. Visa tai jūs galite pasirinkti jei virtuvės baldai gaminami pagal individualų užsakymą.

 • Kiek kainuoja virtuvės baldų "bėginis metras"?

Jis kainuos tiek, kiek spintelių į jį susidėsite. Bėginiais metrais virtuvės kainų neskaičiuojame, nes tai nėra tikslus skaičiavimo metodas. Virtuvės baldų kainą skaičiuojame spintelėmis.

 • Ar greit pagaminsite virtuvės baldus?

Pagaminame per 4 dienas. Kadangi gaminame patys, galime pasiūlyti nestandartinių pločių spinteles, kurios atitiks būtent jūsų patalpos matmenis.

 • Kur būtų galima pamatyti jūsų virtuvės baldus?

Anksčiau eksponavome savo produkciją, tačiau dėl per didelio parduotuvių antkainio ir nekvalifikuotų konsultantų atsisakėme. Todėl nusprendėme naudotis "iš lūpų į lūpas" reklama, kuri jau seniai pasiteisinusi mūsų įmonei.

 • Kaip paruošti sienas?

Kuo lygesnės sienos, tuo papraščiau bus kabinti spinteles. Spintelės turi būti pakabintos lygiai ir tiesiai nepriklausomai nuo sienų nelygumų. Sienas prie kurių bus statomos ir kabinamos spintelės galima nudažyti ir/arba ištapetuoti.

 • Kada klijuoti plyteles/stiklą?

Plytelės/stiklas klijuojami tik sumontavus virtuvės baldus (nebent plytelėmis klijuosite visą sieną). Plytelės/stiklas dedami virš stalviršio apie 5mm. Tarpelius rekomenduojame užpildyti atitinkamos spalvos silikonu. To pasekoje bus sandarus tarpas.

 • Iš kokių medžiagų gaminate virtuves baldus?

Stalčių dugnus darome tik iš 18 mm plokštės, o ne kartono. Stalčių šonai metaliniai. Baldus gaminame iš laminuotos medžio drožlių plokštės 18mm storio. Durelės apklijuojamos storiausia (2 mm) kantavimo juosta (PVC). Kai gaminame pagal individualius užsakymus, klientas pats gali išsirinkti kokios bus naudojamos medžiagos.

 • Kiek kainuoja virtuvės baldų atvežimas?

Paprastai baldų pristatymas visoje Lietuvoje kainuoja tik 49 Lt. Jei nenorite mokėti už pristatymą, jūsų užsakymą galime suderinti su kitu ir pristatyti nemokamai. Pristatymo laikas gali užsitęsti iki kelių savaičių.

 • Kiek kainuoja virtuvės baldų sumontavimas?

Ši paslauga kainuoja nuo 399 Lt ir gali kilti priklausomai nuo komplekto sudėtingumo. Galime pristatyti surinktas spinteles, kad montuoti jums būtų dar papraščiau.

 • Kokią virtuvės techniką ir įrangą reikia turėti virtuvės baldų montavimo metu?

Geriausiai turėti viską, bet jei dėl vienų ar kitų priežasčių neišeina tada privaloma turėti kriauklę, kaitlentę, indaplovę ir garintuvą (jei jis įmontuojamas).

 • Ar galima įsigyti atskiras spintelių dalis?

Taip. Jei norite papildomos lentynos, kojelių, furnitūros detalių ar atskirų dalių galite užsakyti el. paštu ir mes pristatysime.

 • Ar gaminate spintas, prieškambarius, lovas, vonios baldus ir pan.?

Mes gaminame tik virtuvės baldus.

Kraunama...