D.U.K. (dažniausiai užduodami klausimai)

VYKDOMOS AKCIJOS

Šios akcijos pritaikomos automatiškai kai pirkinių suma pasiekia tokias sumas:

 • 10% nuolaida kai krepšelio suma siekia €899.
 • Pristatome surinktas spinteles (išskyrus spintas).

Kas yra furnitūra ir ką galima rinktis?

Furnitūra yra spintelių sudedamos dalys pvz. varžtai, medukai, lentynų laikikliai, lansktai, stalčiai ir pan.

BLUM yra furnitūros gamintojas. Mūsų gaminamoms spintelėms tinka beveik visų furnitūros gamintojų produktai. Pasirinkome BLUM kaip tvirtų ir kokybiškų lankstų bei stalčių gamintoją. Tačiau siūlome ir pigesnius stalčių mechanizmų gamintojus - GTV Axis Pro. Virtuvėms gaminamoms pagal spec. užsakymą naudojame ir kitus BLUM produktus kuriuos galite apžiūrėti jų puspalyje www.blum.lt.

Užsakydami spinteles galite pasirinkti kokia furnitūra jose bus naudojama:


Lankstai:
 • Visose spintelėse bus BLUM CLIP top BLUMOTION - kokybiški lankstai su reguliuojama plokštele ir paprastu tvirtinimu bei integruota stabdymo sistema su inovatyviausia technologija. Priklausomai nuo poreikių BLUMOTION galima įjungti arba išjungti.
 • Atkreipkite dėmesį, kad šios kampinės spintelės bus be pritraukimo mechanizmų: pastatoma 1074, pastatoma 1075, pakabinama 1120, pakabinama 1121, pakabinama 1219, pakabinama 1220.

Stalčiai:

 • GTV Axis Pro - kokybiški stalčiai su pristabdymu ir trimačiu priekio reguliavimu.
 • BLUM TANDEMBOX plus - kokybiški stalčiai su pristabdymu ir trimačiu priekio reguliavimu.
 • BLUM TANDEMBOX plus su BOXSIDE - kokybiški stalčiai su pristabdymu ir trimačiu priekio reguliavimu. Ant relingo kartelių pridedamos sienelės produktų stabilumui.

Visų stalčių dugnai ir galai gaminami iš plokštės, šonai - metaliniai.

Nuo ko pradėti?

 1. Išsimatuoti patalpos sienas.
 2. Planuoti pradėti nuo santechnikos ir elektros lizdų.
 3. Išsirinkti kokio aukščio bus virtuvė. Paprastai siūlome dviejų aukščių t.y. 210 cm arba 246 cm su 10 cm aukščio kojelėmis.
 4. Pasibraižyti kelis norimus variantus ir išsirinkti labiausiai tinkantį.

Kaip užsakyti virtuvės baldus?

Kadangi jau turite savo virtuvės projektą ir žinote kokių spintelių reikės:

 1. išsirinkite patinkančią durelių (fasado) spalvą ir įdėkite ją į krepšelį;
 2. išsirinkite stalviršio spalvą ir užsakykite reikiamą jo ilgį;
 3. įsidėkite į krepšelį spinteles pagal savo turimą projektą bei nurodykite kokią furnitūrą kiekvienoje spintelėje naudosite;
 4. išsirinkite patinkančias rankenėles;
 5. užsakykite pasirinkdami jums patogiausią pristatymo ir mokėjimo būdus.

Kaip paruošti patalpą virtuvės baldams?

Kuo lygesnės sienos, tuo papraščiau bus kabinti spinteles. Spintelės turi būti pakabintos lygiai ir tiesiai nepriklausomai nuo sienų nelygumų. Sienas prie kurių bus statomos ir kabinamos spintelės galima nudažyti ir/arba ištapetuoti.

Kada klijuoti plyteles/stiklą?

Plytelės/stiklas klijuojami priklausomai kokį pakabinimo metodą pasirinksite. Jei pirma klijuosite plyteles ir šiek tiek užleisite po pakabinamomis spintelėmis siūlytumėme kabinti ant metalinės juostos. Jei kabinsite spinteles ir po to klijuosite plyteles/stiklą galite kabinti ant L formos laikiklių. Plytelės/stiklas dedami virš stalviršio apie 3-5mm. Tarpelius rekomenduojame užpildyti atitinkamos spalvos silikonu. To pasekoje bus sandarus tarpas.

Kada klijuoti HPL sienelę?

Ją geriau klijuoti prieš kabinant spinteles. Pastatomos spintelės jau gali būti sumontuotos. Atminkite, kur bus garintuvo spintelė ten tarpas tarp spintelių paprastai būna didesnis. Klijuojant šią sienelę būtina tinkamai paruošti sienas ir pasirinkti tinkamus klijus. Jei siena nėra lygi ar ant jos kaupiasi drėgmė rekomenduojame HPL sienelę užklijuoti ant storesnio pagrindo ir tik tada viską klijuoti ant sienos. Prieš klijuojant sieną ištepkite gruntu.

Kokią virtuvės techniką ir įrangą reikia turėti virtuvės baldų montavimo metu?

Geriausiai turėti viską, bet jei dėl vienų ar kitų priežasčių neišeina tada privaloma turėti kriauklę, kaitlentę, indaplovę ir garintuvą (jei jis įmontuojamas).

Kiek užtrunka virtuvės baldų gamyba?

Pagaminame per 7-10 darbo dienas su dauguma siūlomų plokščių. Yra plokščių kurių nėra Lietuvos sandėliuose todėl tenka ilgiau palaukti kol jas pristatys tiekėjai. Kadangi gaminame patys, galime pasiūlyti nestandartinių pločių spinteles, kurios atitiks būtent jūsų patalpos matmenis.

Ar galima įsigyti atskiras spintelių dalis?

Taip. Jei norite papildomos lentynos, kojelių, furnitūros detalių ar atskirų dalių galite užsakyti el. paštu ir mes pristatysime.

Iš kokių medžiagų gaminate virtuvės baldus?

Spintelių korpusus gaminame iš laminuotos medžio drožlių plokštės 18mm storio. Dureles standartiniams baldams galite rinktis iš laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP) arba akrilu dengtos medžio dulkių plokštės (MDF). Virtuvėms pagal užsakymą siūlome ir dažytas MDF dureles. Durelės apklijuojamos storiausia (2 mm) kantavimo juosta (PVC). Kai kurių gamintojų siūlomų spalvų storiausia juosta yra 1,4 mm ar netgi 1 mm. Stalčių dugnus darome tik iš plokštės, o ne kartono. Stalčių šonai metaliniai. Furnitūrą galite rinktis patys.

Kai gaminami virtuvės baldai pagal individualius užsakymus, klientui galime pasiūlyti didesnį medžiagų pasirinkimą.

Kiek kainuoja virtuvės baldų "bėginis metras"?

Jis kainuos tiek, kiek spintelių į jį susidėsite. Bėginiais metrais virtuvės kainų neskaičiuojame, nes tai nėra tikslus skaičiavimo metodas. Virtuvės baldų kainą skaičiuojame spintelėmis.

Nuo ko priklauso virtuvės baldų kaina?

Virtuvės kaina priklauso nuo pasirinktos plokštės gamintojo, durelių medžiagos (dažytas MDF, plokštė, stiklas), spintelių komplektacijos ir naudojamos furnitūros. Visa tai jūs galite pasirinkti. Dažytos MDF durelės ir kiti gaminiai kurių nėra šioje sistemoje gaminami pagal individualius užsakymus.

Kur būtų galima pamatyti jūsų virtuvės baldus?

Mūsų galerijoje arba pas savo draugus :) Anksčiau eksponavome savo produkciją, tačiau dėl per didelio parduotuvių antkainio ir nekvalifikuotų konsultantų atsisakėme. Todėl nusprendėme naudotis "iš lūpų į lūpas" reklama, kuri jau seniai pasiteisinusi mūsų įmonei.

Ar gaminate spintas, prieškambarius, lovas, vonios baldus ir pan.?

Mes gaminame tik virtuvės baldus.

Mokėjimo būdai

Standartiniams baldams taikome du mokėjimo būdus:

 1. 100% - visa užsakymo suma apmokama iškart banko pavedimu.
 2. 50% - 50% - pusė sumos apmokama užsakant, o likusi pusė sumos apmokama grynais pristatymo metu.

Pristatymas

Pristatymo būdus rasite užsakinėdami prekes. Į pristatymo laiką įskaičiuotas ir pagaminimo laikas.

Pristatymo būdai:

 • Standartinis pristatymas (10-20d.d.)
 • Pristatyti vėliau SU NUOLAIDA (20-35d.d.): jei reikia pristatyti prekes vėliau nei per 20 dienų - automatiškai pritaikoma užsakymui nuolaida.

Nemokamas pristatymas kai jūsų krepšelio suma - nuo 499.

Svarbu: Baldus pristatome prie laiptinės durų. Baldų sunešimu turėtumėte pasirūpinti patys.

Garantija

Savo produktui suteikiame 10-ies metų garantiją.

Spintelės pritaikytos įvairių gamintojų furnitūrai.

Pilna garantija visam virtuvės komplektui suteikiama tik jei jame naudojama mūsų rekomenduojama "BLUM" furnitūra (BLUM CLIP top lankstai ir BLUM TANDEMBOX plus stalčiai).

Kitokiu atvėju 10-ies metų garantija suteikiama tik spintelėms ir atskiroms jų dalims t.y. spintų, spintelių korpusams; fasadams (durelėms); lentynoms; kojelėms; spintų ir spintelių uždengiamiesiems šonams; grindjuostėms; laikikliams ir stalviršiams.

Garantiją taikome jei baldai buvo tinkamai surinkti, naudojami pagal paskirtį, teisingai sumontuoti, bei nėra nustatyti pirkėjo ar trečiųjų asmenų netinkamo naudojimo veiksmai. Garantijos netaikome įpjovimams ar įbrėžimams atsiradusiems prekės naudojimo metu, jei produktai buvo naudojami lauke arba labai drėgnoje aplinkoje, taškomi, laistomi vandeniu, veikiami garų, arba jei gaminiai buvo naudojami ne namų ūkio reikmėms. Spintelės ar mechanizmai buvo apkrauti per dideliu leidžiamu svoriu.